14مه

برای تأهل اهل کجاییم؟

کتاب «برای تأهل اهل کجاییم؟» نوشته خانم طلایه محتشمی است. کتابی که در نگاه اول کتاب‌های کوچک و ارزشمند را برای من تداعی کرد.

کتاب برای تأهل اهل کجاییم نوشته خانم طلایه محتشمی (رهجو)

این کتاب به بیان نکته‌هایی برای تأهل و تعلق داشتن می‌پردازد و بدون اینکه به مباحث تخصصی روانشناسی وارد شود، در هر صفحه بابیان نکته‌ای   مختصر، ضمن تأمین خوراک فکری خواننده، سرنخ‌هایی برای آموختن مهارت‌ها می‌دهد. بااینکه متن کتاب مختصر است، محتوای ارزشمندی دارد و از دید من این اختصار برای این کتاب یک مزیت است چراکه متأسفانه به نظر می‌رسد تمایل افراد زیادی به خواندن جمله‌های کوتاه در شبکه‌های اجتماعی یا برنامه‌های پیام‌رسان بیشتر از متن‌های طولانی در کتاب‌ها شده است. از طرفی در این فضاها عموماً پراکنده‌گویی و کپی کاری رواج یافته و هدف منتشرکنندگان آن‌ها صرفاً جذب مخاطب بیشتر است و ممکن است برای مخاطب توهم دانستن ایجاد شود. (حتی شاهد نشر اطلاعات غلط از این منابع نامعتبر هستیم.) در این شرایط نوشتن کتابی کوچک و ارزشمند یک هنر است.

ظاهراً خانم طلایه محتشمی سایت شخصی ندارند و در اینستاگرام صفحه ای به نام رهجو دارند؛ در صورت تمایل به ارتباط با ایشان می‌توانید به این آدرس اینستاگرامی مراجعه کنید. ضمناً کتاب توسط نشر آریاگهر به چاپ رسیده است. در صورت تمایل به خرید غیرحضوری این کتاب می‌توانید به سایت آریاگهر مراجعه نمایید.

کتاب برای تأهل اهل کجاییم نوشته خانم طلایه محتشمی (رهجو)

اشتراک گذاری

درباره رضا رضائی

پاسخ دهید

ایمیل آدرس شما منتشر نخواهد شد.بخش های لازم علامتگذاری شده اند *

*

©2017 تمامی حقوق برای رضا رضائی محفوظ است.