سلام، به خانه مجازی من خوش‌آمدید

چکیده تجربه‌ها

چکیده تجربه‌ها

رضا رضائی، متولد سال ۱۳۶۶ هجری شمسی هستم. طی سال‌های دانش‌آموزی، چند مقام در مسابقات علمی و المپیادهای دانش‌آموزی کسب کردم. مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را به عنوان دانشجو برتر (رتبه اول ورودی) گذراندم. هم‌اکنون علاوه‌بر تدریس، در رشته‌های روان‌شناسی و فناوری اطلاعات در حال آموختن هستم. در طول دوران دانشجویی کسب‌وکارهایی را تجربه کرده‌ام که می‌توان به این موارد اشاره نمود:
مدیرمسئول دفتر پیشخوان خدمات دولت
مدیرفنی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری
همکاری با چند شرکت‌ بازرگانی و تجاری
سردبیر خبرگزاری ترنجی
نویسنده مجله عصر نمایشگاه
نویسنده مجله بانک و بیمه
همکاری با صداو سیما
خبرنگار

درباره سایت

درباره سایت

نوشته‌های این فضا حاصل آموخته، تجربه و نگاه شخصی امروز من به مسائل است و چون پیوسته در حال یادگیری هستم، این احتمال وجود دارد که فردا متفاوت فکر کنم؛ به همین دلیل ممکن است برای افرادی که به دنبال نوشته‌های معتبر علمی هستند، پیشنهاد خوبی نباشد.

از دوستانی که لطف دارند و در این فضا دیدگاه شخصی خود را بیان می‌کنند تقاضا دارم که به‌جای قضاوت کردن دیدگاه من یا دیگران، از نگاه و عقیده خودشان نسبت به هر مسئله بگویند؛ چراکه هدف، ایجاد فضایی برای اظهار‌نظرهای مرتبط، آزادانه و همراه با احترام است.

از کامنت‌های پر مهر و تعریف و تمجید دوستان موافق بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم این تشکر کلی را بپذیرید و ببخشید که به این نوع کامنت‌ها پاسخ جداگانه نمی‌دهم تا با همدیگر در تلف نکردن وقت دوستانی که کامنت‌ها را می‌خوانند، سهمی داشته باشیم.

پیشاپیش از اینکه انتقاد، پیشنهاد، مسائل شخصی و غیر مرتبط با مطالب را از طریق ایمیل مطرح می‌کنید سپاسگزارم.

اگر از این خانه مجازی خوشتان آمد، برایم افتخار است که هم‌نشین شما باشم

©2017 تمامی حقوق برای رضا رضائی محفوظ است.